Hinne 1 ja klass 2 kirjeldus

UNS N06625 1. klassi plaat (tuntud ka kui Alloy 625)on nioobium-tugevdatud nikkel-kroom-molübdeeni supersulam, mida tarnitakse lõõmutatud olekus (klass 1) vastavaltASTM B443, ASME SB443 ja AMS 5599 standardid.See on loodud pakkuma suurepärast korrosioonikindlust, suurt konstruktsioonitugevust ja head vormitavust töötemperatuuridel kuni593 kraadi (1100 kraadi F).
Selle ruumi{0}}temperatuuri mehaaniliste omaduste nõuded on tõmbetugevus 827 MPa (120 000 psi) või sellega võrdne ja voolavuspiir 414 MPa (60 000 psi) või suurem. Võrreldes kõrgel-temperatuuriga 2. klassiga, pakub 1. klass-tahke-lahuse tugevdamist ja pehmet{13}}lõõmutatud olekut- paremat vormitavust, töödeldavust ja keevitatavust, olles samal ajal praktiliselt immuunne kloriidioonide pingekorrosioonipragude suhtes.
Levinud rakendused hõlmavad mere- ja mereveekeskkonda (meretorustik, merevee soojusvahetid, kaablikatted), keemilist töötlemist (seadmed, mis puutuvad kokku tugevalt oksüdeerivate ja redutseerivate hapetega, nagu fosforhape), nafta- ja gaasitööstust (hapugaasi käitlemine, avamere struktuuriplatvormid, tootmistõusutorud) ja keskkonnakaitset (jäätmete põletamise komponendid, radioaktiivsete jäätmete töötlemine).
Klõpsake Inconel 625 Grade 1 aktsiate jaoks kohese hinnapakkumise taotlemiseks

Inconel 625 Grade 2 (materjali nr. 2.4856 / UNS N06625 / EN NiCr22Mo9Nb)on nikli-kroom-molübdeenisulam, mida tarnitakse lahusega-lõõmutatud olekus. See on spetsiaalselt ette nähtud ülaltoodud äärmuslikult kõrgel-temperatuuril teenindamiseks593 kraadi, mis pakub suurepärast roomamiskindlust, rebenemistugevust ja vastupidavust teradevahelisele korrosioonile.
Peamine erinevus 1. klassist seisneb kuumtöötlemise režiimis: 1. klassi lõõmutatakse minimaalselt871 kraadi (1600 kraadi F)ja sobib standardsetele töötemperatuuridele kuni593 kraadi (1100 kraadi F), kusjuures2. klassläbib lahusega lõõmutamise kõrgemal miinimumtemperatuuril1093 kraadi (2000 kraadi F)et optimeerida kõrgtemperatuuri{0}}libisemist ja oksüdatsioonikindlust.
Seoses toote spetsifikatsioonidega on plaadi paksus tavaliselt defineeritud kui 4,8 mm (0,188 tolli) või suurem, kohaldatavate standardite, sealhulgasASTM B443jaAMS 5599. Tüüpilised rakendused hõlmavad rafineerimistehaste ja avamereplatvormide põletussüsteeme, kuuma heitgaasi soojusvahetiid ja paisumisvuuke, jäätmepõletusseadmeid ja keemilise töötlemise seadmeid, mis töötavad väga söövitavas keskkonnas.
Klõpsake Inconel 625 Grade 2 aktsiate kiire hinnapakkumise saamiseks
Gnee sulami Inconel 625 1. ja 2. klassi plaatide tootmisprotsess
Inconel 625 plaadiklassi 1 - Täielik lahendus-Lõõmutatud seisund
Tootmisprotsess:Kuumvaltsimine → Täislahus lõõmutamine 1093–1204 kraadi juures → Kiire jahutamine
Mikrostruktuur:Jämedamad terad; täielikult ümberkristallitud austeniitse struktuur; töötlemisjääkpingetest vaba
Peamised omadused:Optimaalne plastilisus ja korrosioonikindlus; madalam aluse tugevus
Inconel 625 plaadiklassi 2 - külm-töödeldud ja lõõmutatud seisukord
Tootmisprotsess:Kuumvaltsimine → Kontrollitud külm-töö vähendamine → Madala{1}}temperatuuri lõplik lõõmutamine
Mikrostruktuur:peenemad terad; pingutama-tugevdatud; säilitab töökindluse tagajärjed
Peamised omadused:Oluliselt suurem tõmbe- ja voolavuspiir; hea vormitavus, kuigi veidi madalam kui klass 1
Ülevaade Inconel 625 1. ja 2. klassi plaatide materjali valikust
| Parameeter | Inconel 625, 1. klass (lõõmutatud) | Inconel 625, klass 2 (lahus lõõmutatud) |
|---|---|---|
| Kohaldatav standard | ASTM B443 / ASME SB-443 | ASTM B443 / ASME SB-443 |
| UNS number | N06625 | N06625 |
| Kuumtöötlus | Lõõmutatud temperatuuril üle 871 kraadi (1600 kraadi F), kiiresti jahtuda | Lahus, mis on lõõmutatud temperatuuril üle 1093 kraadi (2000 kraadi F) või sellega võrdne, kiirjahutus |
| Toote vormid | Plate (>4,76 mm), leht (väiksem või võrdne 4,76 mm), riba | Plate (>4,76 mm), leht (väiksem või võrdne 4,76 mm), riba |
| Teenindustemperatuuri vahemik | Tavaliselt kasutatakse kuni 593 kraadi (1100 kraadi F) | Tavaliselt kasutatakse üle 593 kraadi (1100 kraadi F), kui on vaja roome-/rebenemiskindlust |
| Võtme tugevdamise mehhanism | Tahke{0}}lahuse tugevdamine (Mo+Nb) | Tahke{0}}lahuse tugevdamine (Mo+Nb) |
| Esmane rakendus | Üldine korrosiooniteenus, keemilised reaktorid, laevaseadmed, 593 kraadi või vähem | High-temperature service, creep-sensitive applications, >593 kraadi |
| ASME VIII jaotis Maksimaalne temp | 1200 kraadi F (649 kraadi) | 1600 kraadi F (871 kraadi) |
| Suhteline kulu | Lähtejoon | Kõrgem (täiendav kuumtöötlus) |
UNS N06625 1. ja 2. klassi plaatide keemiline koostis
| Element | UNS N06625 standardvahemik (massi%) | 1. klass Tüüpiline | 2. klass Tüüpiline | |
|---|---|---|---|---|
|
|
Nikkel (Ni) | Suurem või võrdne 58,0 (saldo) | 58.0 – 61.0% | 58.0 – 61.0% |
| Kroom (Cr) | 20.0 – 23.0 | 21.0 – 22.0% | 21.0 – 22.0% | |
| Molübdeen (Mo) | 8.0 – 10.0 | 8.5 – 9.5% | 8.5 – 9.5% | |
| Nioobium + tantaal | 3.15 – 4.15 | 3.5 – 3.9% | 3.5 – 3.9% | |
| raud (Fe) | Väiksem või võrdne 5,0 | Vähem kui 4,0% või sellega võrdne | Vähem kui 4,0% või sellega võrdne | |
| Süsinik (C) | Väiksem või võrdne 0,10 | 0,05% või vähem | 0,05% või vähem | |
| Väävel / fosfor | Igaüks neist on väiksem või võrdne 0,015-ga | Igaüks neist on väiksem või võrdne 0,015-ga | Iga väiksem või võrdne 0,010 (lisatasu) |

Gnee sulamil niklil{0}}põhine PMI testimine
inconel 625 1. ja 2. klassi plaadi mehaanilised omadused
1. klass: lõõmutatud seisund (suurem kui 871 kraadi või sellega võrdne)
| Toote vorm | Paksus | UTS (MPa) | YS 0,2% (MPa) | Pikendus (%) |
|---|---|---|---|---|
| Külm{0}}valtsitud leht ja riba | Kõik paksused | Suurem kui 827 või sellega võrdne | Suurem kui 414 või sellega võrdne | Suurem või võrdne 30 |
| Kuum{0}}valtsitud leht | Kõik paksused | Suurem kui 758 või sellega võrdne | Suurem kui 379 või sellega võrdne | Suurem või võrdne 30 |
| Kuumvalts{0}}plaat | Kuni 70 mm (2,75 tolli) | Suurem kui 758 või sellega võrdne | Suurem kui 379 või sellega võrdne | Suurem või võrdne 30 |
| Külm{0}}valtsitud plaat | Kuni 9,5 mm (0,375 tolli) | Suurem kui 758 või sellega võrdne | Suurem kui 379 või sellega võrdne | Suurem või võrdne 30 |
2. klass: lahusega lõõmutatud seisund (suurem kui 1093 kraadi või sellega võrdne)
| Toote vorm | Paksus | UTS (MPa) | YS 0,2% (MPa) | Pikendus (%) |
|---|---|---|---|---|
| Kõik tooted | Kõik paksused | Suurem või võrdne 690 | Suurem kui 276 või sellega võrdne | Suurem või võrdne 30 |
Klõpsake Inconel 625 sulami PDF-andmelehe allalaadimiseks
Peamised erinevused Inconel 625 1. ja 2. klassi plaatide vahel
Korrosioonikindluse võrdlus
| Korrosiooni tüüp | 1. klass (lõõmutatud) | 2. klass (lahus lõõmutatud) | Erinevuste seletus |
|---|---|---|---|
| Üldine korrosioon(Oksüdeeriv/redutseeriv keskkond) | Tüüpiline ühtlane korrosioonikiirus Vähem kui 0,10 mm/aastas või sellega võrdne (ASTM G31, toatemperatuur, 10% H₂SO₄ sukeldamine) | Tüüpiline ühtlane korrosioonikiirus Vähem kui 0,10 mm/aastas või sellega võrdne (ASTM G31, toatemperatuur, 10% H₂SO₄ sukeldamine) | Identne. Sama baassulami keemia tagab samaväärse üldise korrosioonikindluse nõrgas kuni mõõdukas oksüdeerivas/redutseerivas keskkonnas. |
| Punkt-/pragukorrosioon | PREN suurem või võrdne 45; kriitiline punktide tekke temperatuur (CPT) suurem või võrdne 85 kraadi (ASTM G48 meetod A, raudkloriidi test) | PREN suurem või võrdne 45; kriitiline punktide tekke temperatuur (CPT) suurem või võrdne 85 kraadi (ASTM G48 meetod A, raudkloriidi test) | Identne. Punktide ja pragude jõudluse määravad lahtised legeerivad elemendid (Cr, Mo), mis jäävad mõlema klassi vahel ühtlaseks. |
| Kloriidi pingekorrosioonipragunemine (SCC) | Pärast 1000-tunnist kokkupuudet keevas 42% MgCl2 lahuses (ASTM G36) ei teki pragusid; olemuslikult immuunne kloriid-SCC suhtes tavapärastes kasutustingimustes | Pärast 1000-tunnist kokkupuudet keevas 42% MgCl2 lahuses (ASTM G36) ei teki pragusid; olemuslikult immuunne kloriid-SCC suhtes tavapärastes kasutustingimustes | Identne. Kõrge nikli aluse sisaldus on kloriidi SCC vastupidavuse põhitegur ja lõõmutamisprotsesside erinevused seda ei mõjuta. |
| Teradevaheline korrosioon(Kõrge{0}}temperatuuri väävlisisaldusega keskkonnad) | Korrosioonikiirus: 0,15–0,25 mm/aastas (ASTM G28 meetod A, testitud pärast standardset sensibiliseerivat kuumtöötlust) | Korrosioonikiirus: 0,08 mm/aastas või sellega võrdne (ASTM G28 meetod A, testitud pärast standardset sensibiliseerivat kuumtöötlust) | 2. klass tagab parema - rangema kontrolli C, S ja mikroelementide üle koos kõrgema lahuse töötlemise temperatuuriga, pärsib kroomkarbiidi sadenemist terade piiridel ja parandab märkimisväärselt vastupidavust sensibiliseerimisele kõrge -temperatuuri väävlit- sisaldavates keskkondades. |
| High-Temperature Oxidation (>600 kraadi) | Oksüdatsioonimassi suurenemine: ≈ 0,08 mg/cm²·h (900 kraadi, 1000 h tsükliline oksüdatsioonikatse õhus) | Oksüdatsioonimassi suurenemine: 0,05 mg/cm²·h või vähem (900 kraadi, 1000 h tsükliline oksüdatsioonikatse õhus) | 2. klass toimib paremini - kõrgem lahuse lõõmutamise temperatuur saavutab tera piiride karbiidide ja sademete täielikuma lahustumise, võimaldades kõrgetel temperatuuridel moodustada tihedama ja ühtlasema kaitsva Cr₂O₃ oksiidikihi. |
Kõrge{0}}temperatuuri tugevuse ja oksüdatsioonikindluse võrdlus
| Kinnisvara | 1. klass (lõõmutatud) | 2. klass (lahus lõõmutatud) | Erinevuste seletus |
|---|---|---|---|
| Tõmbetugevus, UTS (RT) | Suurem või võrdne 827 MPa | Suurem või võrdne 690 MPa | 1. klass kõrgem(~20% kõrgem) |
| Saagistugevus, YS 0,2% (RT) | Suurem või võrdne 414 MPa | Suurem või võrdne 276 MPa | 1. klass kõrgem(~50% kõrgem) |
| Pikendus (RT) | 30% või suurem | 30% või suurem | Identne |
| Kõvadus (HRB) | 90–95 | 95–100 | 2. klass veidi kõrgem |
| Creep / Rupture Strength (>593 kraadi) | Mõõdukas | Superior | 2. klass oluliselt parem- kõrgem lahuse temperatuur on spetsiaalselt loodud kõrgel-temperatuuri roome- ja purunemistugevuse suurendamiseks |
| Pikaajaline{0}}mikrostruktuuri stabiilsus | Moderate - δ phase (Ni₃Nb) precipitation may occur during prolonged >650-kraadine teenindus, mis põhjustab haprust | Superior- sobib paremini pikaajaliseks-teenuseks 650–980 kraadi juures | 2 klass parem |
| Maksimaalne teenindustemperatuur | ~ 980 kraadi (lühiajaline-) | ~ 980 kraadi (lühiajaline-) | Same upper limit; Grade 2 retains properties better during prolonged >593 kraadi teenus |
1. klass:Näitab suurepärast pikaajalist{0}}libisemiskindlust temperatuuril üle 550 kraadi. Selle jämedam teraline struktuur peab pikaajalisel kõrgel temperatuuril{3}}deformatsioonile paremini vastu. See on reaktori vooderdistele ja ahjukomponentidele määratud standardklass.
2. klass:Sellel on kõrgem toatemperatuuri{0}}tugevus, kuid püsivalt kõrgel temperatuuril väheneb roomamisvõime kiiremini. See sobib kõige paremini rakendusteks alates ümbritsevast kuni mõõduka temperatuurini (< 500°C) where high static strength is the priority.
Keevitatavus
| Kinnisvara | 1. klass (lõõmutatud) | 2. klass (lahus lõõmutatud) | Erinevuste seletus |
|---|---|---|---|
| Nõutav eelsoojendus | Ei nõuta | Ei nõuta | Identne |
| Keevituse{0}}järgne kuumtöötlus (PWHT) | Ei nõuta | Ei nõuta | Identsed - Inconel 625 Nb-stabiliseeritud karbiidid hoiavad ära teradevahelise korrosioonitundlikkuse, mistõttu ei ole vaja PWHT-d |
| Sobiv täitematerjal | ERNiCrMo-3 | ERNiCrMo-3 | Identne |
| HAZ korrosioonikindlus | Suurepärane | Superior | 2. klassi jämedamad terad ja täielikum karbiidi lahustumine vähendavad HAZ-i sensibiliseerumist |
| HAZ Grain Growth ({0}}postituskeevitus) | Mõõdukas (mõjutab peenem algne tera suurus) | Madalam | 2. klassi jämedamad algsed terad piiravad keevitamise termilise tsükli ajal täiendava tera kasvu |
Mõlemat klassi saab hõlpsasti keevitada, kasutades sobivaid klassi 625 täitematerjale, ilma et oleks vaja eelsoojendada.
1. klassi materjalomab stabiilsemat korrosioonikindlust kuumus{0}}mõjutatud tsoonis (HAZ) ning külma{1}}jääkpingete ja keevitussoojusmõjude vahel puudub kahjulik koostoime.
2. klassi materjalkogeb külmaga{0}}töötatud tugevuse mõningast kaotust kuumuse-mõjutatud tsoonis; seda tegurit tuleb konstruktsiooni projekteerimisel arvesse võtta.
Väsimuskindlus
| Kinnisvara | 1. klass (lõõmutatud) | 2. klass (lahus lõõmutatud) | Erinevuste seletus |
|---|---|---|---|
| Väsimustugevus (RT) | Suurem või võrdne 310 MPa | Suurem või võrdne 310 MPa | Identne(aluse keemia ja Nb tahke{0}}lahust tugevdav toime on samad) |
| Madal{0}}tsükli väsimus (LCF) RT | Suurepärane | Superior | 2. klassi jämedamad terad põhjustavad väiksemat väsimuspragude kasvu |
| Kõrge{0}}tsükliväsimuse (HCF) RT | Suurepärane | Suurepärane | Võrreldav |
| High-Temperature Fatigue (>593 kraadi) | Mõõdukas (hiiliva{0}}väsimuse mõju) | Superior | 2. klassi suurepärane roomamiskindlus tähendab oluliselt pikemat kasutusiga kõrgel-temperatuuril |
| Rikke tõenäosus (kõrge{0}}temperatuuriline tsükliline laadimine + kloriidkeskkond) | Lähtejoon | 10–15% madalam | Pikaajalised-tööstuse andmed näitavad, et 2. astmel on rasketes kasutustingimustes väiksem rikke tõenäosus |
2. klass:Tänu oma peenemale terastruktuurile ja suuremale aluse tugevusele tagab tsüklilise koormuse korral suurepärase väsimuse. See klass sobib rohkem surveanumatele, mis alluvad sagedasele termilisele ja rõhutsüklile.
1. klass:Näitab head väsimuskindlust, kuigi on kõrge -tsükliga väsimuse rakendustes veidi halvem kui 2. aste.
Laadige alla Inconel 625 tehniline valge raamat: 1. klass vs 2. klass
Inconel 625 1. ja 2. klassi plaatide kuumtöötluse võrdlus
| Parameeter | 1. klass | 2. klass | |
|---|---|---|---|
|
|
Lõõmutamise temperatuur | Suurem või võrdne 871 kraadi (1600 kraadi F) | Suurem või võrdne 1093 kraadi (2000 kraadi F) |
| Jahutusmeetod | Kiire jahutus (õhk või vesi) | Kiire kustutamine (vesi) | |
| Tera suurus | Peenem (tavaline) | Jämedam (kõrgema temperatuuri tõttu) | |
| Sademete seisund | Mõned karbiidid jäävad | Karbiidide terviklikum lahendus | |
| Jääkstress | Alumine (lõõmutatud) | Alumine (lahus lõõmutatud) | |
| Sensibiliseerimise oht (keevitus) | Madal - Nb stabiliseerib süsinikku | Väga madal - Nb stabiliseerib süsinikku |
Inconel 625 tootmisprotsessi kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust
Soovitused Inconel 625 1. ja 2. klassi plaatide kasutamiseks
✅ Millal valida 1. klassi (lahus lõõmutatud) seisund/nõue |
|---|
| Maksimaalne korrosioonikindlus, mis on vajalik{0}}pikaajaliseks keelekümblusteenuseks |
| Materjal läbib raskeid vormimisoperatsioone (nt plaadipead, sügavtõmbamine, anumate vooderdised) |
| Kasutustemperatuur ületab 550 kraadi ja libisemiskindlus on kriitiline |
| Nõutav kõrge elastsus ja minimaalne pragunemise oht vormimise ajal |
|
Tüüpilised rakendused:Keemilised reaktorite vooderdised, FGD (suitsugaaside väävlitustamise) absorbertornid, merevee mahutid, ahju komponendid, soojusvaheti kestad ![]() Reaktori keemilised vooderdised
![]() FGD (Flue Gas Desulfurization) absorbertornid
![]() Merevee mahutid
![]() Soojusvaheti kestad
|
✅ Millal valida 2. klassi (külmtöödeldud) seisund/nõue |
|---|
| Suurem tugevus on vajalik konstruktsiooni- või{0}}survekandvate rakenduste jaoks |
| Komponendid töötavad tsüklilistel koormustingimustel ümbritsevast kuni mõõduka temperatuurini |
| Nõutav minimaalne vormimine (peamiselt lamedad või kergelt kumerad komponendid) |
| Soovitud seina paksuse vähendamine, säilitades samal ajal survet{0}}sisaldav võime |
|
Tüüpilised rakendused:Kõrgsurveanumate paneelid ![]() Kõrgsurveanumate paneelid-
![]() Kõrge{0}}temperatuuriline reaktor
![]() Aurugeneraatori torustik
![]() Klapi korpuse sepised/toorikud
|
Võtke ühendust meie ekspertidega, et soovitada teie projekti jaoks õiget sulamit
Gnee sulami Inconel 625 plaadi toitevõimalus
Professionaalse eksportijana, kellel on niklisulamite tööstuses üle 18-aastane kogemus,Gnee sulamaktsiadInconel 625 plaadidmõlemas1. klass ja 2. klassspetsifikatsioonid. Pakume täielikku valikut standardsuurusi ja pakume kohandatud töötlemisteenuseid, mis on kohandatud konkreetsetele projektinõuetele.
Inconel 625 plaadi saadaval olevad tehnilised andmed
| Standardne | ASTM B443 / ASME SB-443, UNS N06625 |
| Hinne | 1. klass (lahus lõõmutatud), 2. klass (külmtöödeldud) |
| Paksuse vahemik | 1,5 mm – 50 mm (leht: väiksem või võrdne 4,76 mm; plaat: > 4,76 mm) |
| Standardsuurused | 1219 × 2438 mm, 1500 × 3000 mm; Soovi korral saadaval kohandatud lõikamine |
| Pinna seisukord | Lõõmutatud ja marineeritud (standardne), heledaks lõõmutatud, mehaaniliselt poleeritud |
| Väärtus-lisateenused | Täppislõikamine, keevisõmbluse kaldserva ettevalmistamine, pinna poleerimine, PMI (positiivne materjali identifitseerimine) kontrollimine, UT (ultraheli testimine) |
Kvaliteet ja vastavus
Veskitesti aruanded (MTR-id) 100% jälgitavusega, mis on kaasas iga tellimusega
ISO 9001 sertifitseeritud kvaliteedijuhtimissüsteem
Saadaval on vastavus NACE MR0175 / ISO 15156 standarditele (haputeenuste rakenduste jaoks)
Aktsepteeritud{0}}kolmanda osapoole kontroll: SGS, TÜV, BV, DNV ja muud suuremad sertifitseerimisasutused
Globaalsed uksest{0}}-ukseni{1}}transporditeenused, sealhulgas täielik ekspordidokumentatsioon ja tollivormistuse tugi
Miks valida Gnee oma nikli{0}}põhiste sulamite tarnijaks?
Nikli{0}}põhiste sulamite ülemaailmse eksportijanaGnee sulamkäsitleb dokumentatsiooni ja mõõtmetega seotud valupunkte:
✅️100% jälgitavus:Igal plaadil on soojus-numbriga tempel ja tähisET 10204 3.1 Veski testimise sertifikaat (MTC)täpse lõõmutustemperatuuri dokumenteerimine.
✅️Täpne töötlemine:Pakume täppislaserit ja veejugaLõika-suuruseks-teenused toorikute tarnimiseks teie konveieri jaoks valmis, vähendades teie praagi määra.
✅️Hulgihinnad:Kasu saadaOtsene tehasehindhulgitonnaažil suuremahuliste{0}}energiainfrastruktuuride remonditööde jaoks.

Gnee sulami inconel 625 sertifikaat
Klõpsake meie Inconel 625 professionaalsete sertifikaatide vaatamiseks
📦 Pakkimine ja saatmine
KõikNiklipõhine sulamtooted on pakendatud järgmistel viisidel:
Puidust kaubaalused või -kastid
Niiskuskindel{0}}pakend
Sildid ahju numbri-, standard- ja suurusesiltidega
Tarnitakse üle maailma meritsi, õhu- või ekspressposti teel

Gnee Alloy 625 sulamist toote pakend
625 sulami uusima ekspordihinna pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust
Tõeline klientide tagasiside Gnee Alloy toodete kohta

Tõeline klientide tagasiside Gnee Alloy toodete kohta
KKK
K1: Kas ma saan Inconel 625 2. klassi osi keevitada 1. klassi osadeks?
A: Jah.Neil on suurepärane metallurgiline ühilduvus. Soovitame kasutadaAlloy 625 (ERNiCrMo-3)täiteaine metall. Kuid pidage meeles, et kogu vuugi maksimaalne töötemperatuur on piiratud 1. klassi poolega.
Q2: Kas 2. klassi on raskem töödelda?
A: Veidi.Oma jämedama terastruktuuri tõttu võib 2. klass olla veidi abrasiivsem. Nagu a1. taseme tootjatarnime 2. klassi plaate optimeeritud lahendusega-töödeldud olekus, et tagada aSile viimistlusja tööriista maksimaalne kasutusiga.
3. küsimus: miks on 1. klass mererakendustes populaarsem?
V: Merepritsmete tsoonides on temperatuur madal.1. klasspeeneteraline struktuur tagab kõrgema toatemperatuuri{0}}tõmbetugevuse ja suurepärase vastupidavuse paigalseisva merevee lokaalsele süvendite tekkele.
4. küsimus: kas toetate tuumaenergiaalase teadus- ja arendustegevuse väikeste partiide proovitellimusi?
V: Absoluutselt. Toetame innovatsiooni pakkudesPaindlikud MOQ-dmeie 1. ja 2. klassi lehtede{0}}laos.















